Group “In the Kitchen” Class – Milk Alternatives

$40.00

  • Recipes Provided
  • Delicious & Nutritious Food
  • Food Tips & Ideas
  • Kitchen Tools Handling
  • Time-Saving Secrets
  • Fun Group Setting
Category:

Description

Learn how to make milk alternatives with us! It’s quick, easy and lots of fun!

One time payment / pay per person.

Cost includes: Starter kit with milking bag, instructions and recipes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Group “In the Kitchen” Class – Milk Alternatives”